Veckoauktion den 3 mars 2003

  • Sortera efter

  • 7473 Ring
    18 k. med röd sten
    Såld: 350 kr

    Såldes den 3 mars 2003
  • 7481 Ring
    18 k. vitguld med briljant 0,15 ct.
    Såld: 700 kr

    Såldes den 3 mars 2003
  • 7497 Ring
    18 k. vitguld med briljant, 0,15 ct. TW WS
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 3 mars 2003
  • 7346 Stolar
    Ett par, Karl Johan-stil, 1800-tal, (sk)
    Såld: 500 kr

    Såldes den 3 mars 2003
  • 7349 Sybord
    Gustaviansk stil, mahogny, L.65 D.40 H.75
    Såld: 550 kr

    Såldes den 3 mars 2003
  • 7345 Sybord
    Karl Johan-stil, 1800-tal, mahogny, H.75
    Såld: 2.200 kr

    Såldes den 3 mars 2003
  • 7060 Vas
    flussglas + 2 del kaffegods
    UTGICK

    Auktionen avslutades

    3 mars kl 16:00
  • 7231 Vas
    Josef Ekberg, 1925, H.14
    Såld: 750 kr

    Såldes den 3 mars 2003
  • 7399 Vas
    Orrefors, Hald, (nagg), H.25
    Såld: 800 kr

    Såldes den 3 mars 2003